Laminátové podlahy


Laminátové podlahy jsou velice oblíbené díky svému modernímu a nadčasovému designu. Laminátové podlahy Vám jistě padnou do oka svým příjemným vzhledem, vysokým stupněm odolnosti, ale také rychlou a velmi snadnou údržbou.
 
U výběru laminátové podlahy se především zaměřte na její kvalitu. Laminátová podlaha s extrémně nízkou odolností proti oděru vám stěží udělá radost. Kvalita laminátové podlahy je určena dvěma základními parametry materiálu:
  • odolnost laminátové podlahy při zatížení
  • tzv. hodnota oděru laminátové podlahy
Výrazný vliv na kvalitu laminátových podlah mají také nosná deska a zámkový systém. Většina laminátových podlah se pokládá jako "plovoucí" podlaha, to znamená, že je položena na horní části stávajícího povrchu, aniž by byla nějak spojena s podkladem. Jednotlivé díly se spojují pomocí tzv. zámků. Mezera u zdi je zakryta soklovou podlahovou lištou, která je sladěna k materiálu laminátové podlahy.
 
Nabízíme laminátové podlahy firem BERRY FLOOR a EGGER. Výběr ze stovky dekorů.
 
Berry Floor je kvalitní laminátová podlaha, velmi oblíbená pro svou univerzálnost a cenovou dostupnost.
Součástí je pevný zámkový spoj umožňující rychlou pokládku.
U většiny kategorií podlah Berry Floor jsou jednotlivé lamely doplněny o speciální podložku SILENZIO tlumící až o 50% kročejový hluk.
laminatove podlahy01laminatove podlahy02laminatove podlahy03laminatove podlahy04laminatove podlahy05laminatove podlahy06